شیرینگ روده ای

نایلون شیرینگ روده‌ای، یکی از انواع نایلون‌های حرارتی است که برای بسته‌بندی محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع نایلون با حرارت حدود ۱۶۰ الی ۲۲۰ درجه سانتی گراد، منقبض شده و روی محصول فیکس می‌شود. روش کار با رول های روده ای یا ساده به این صورت است که ابتدا فرد، نایلون را به اندازه ابعاد محصول از رول می برد. سپس سر و ته کار را بسته و قطعه را داخل دستگاه شیرینگ قرار می‌دهد تا به واسطه حرارت دستگاه، نایلون به دور قطعه جمع شده و فرم آن را می‌گیرد.

این روش بسته‌بندی بسیار ساده و کارآمد است و در صنایع مختلف از جمله صنعت غذایی، دارویی و آرایشی به کار می‌رود. همچنین، نایلون شیرینگ روده‌ای، به دلیل دارا بودن خصوصیاتی مانند نفوذپذیری کمتر نسبت به دیگر نایلون‌ها، مقاومت بالا در برابر شکست و شکستگی، و نگهداری بهتر از طعم و عطر محصولات، برای بسته‌بندی محصولات غذایی مانند گوشت، مرغ، ماهی و سبزیجات نیز استفاده می‌شود.

تهیه و خرید نایلون شیرینگ روده ای

شما می‌توانید در حباب پلاستیک، نایلون شیرینگ روده‌ای را با توجه به نیازها و مشخصات مورد نظر خود، سفارشی سازی کنید و با بهترین قیمت آن را خریداری کنید. به عنوان تامین کننده این نوع نایلون، این یک نایلونی است که به شما کمک می‌کند تا با بهترین قیمت، نایلون شیرینگ پلی الفین مورد نظر خود را، از بین تعدادی پیشنهادات تولیدکننده، انتخاب و خریداری کنید. با تماس با همکاران ما، شما می‌توانید درخواست خود را مطرح کرده و بهترین قیمت روز نایلون شیرینگ روده‌ای را با مشخصات مورد نظر خود از بین تمامی  تولیدکنندگان جستجو کنید.

بیان کاربرد شیرینگ روده ای

شیرینگ روده‌ای یکی از انواع شیرینگ‌های حرارتی است که برای بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شود. این نوع شیرینگ شامل رول‌های ساده نایلون شیرینگ است که به شکل روده‌ای تهیه شده‌اند. نایلون شیرینگ روده‌ای در بسته‌بندی انواع محصولات مانند آب معدنی، نوشابه، کتاب و غیره… استفاده می‌شود.

به عبارت دیگر، نایلون شیرینگ روده‌ای همان نایلون شیرینگ ساده است که برای بسته‌بندی کالا‌ها و محصولاتی که بیشتر در فروشگاه‌های هایپری می‌بینیم، استفاده می‌شود. این نوع شیرینگ برای بسته‌بندی محصولاتی که نیاز به حفظ خواص و کیفیت دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت نایلون شیرینگ روده‌ای ممکن است بیشتر از بقیه نوع نایلون‌ها باشد، زیرا در بازار تاریخچه وجود دارد که نشان می‌دهد قیمت آن در برخی موارد به صورت ساعتی تغییر کرده است. با این حال، نایلون شیرینگ روده‌ای به دلیل خواص بسته‌بندی بالا و مقاومت در برابر شکستگی و پاره شدن، یکی از محبوب‌ترین انواع بسته‌بندی در صنعت بسته‌بندی است.

 

مشخصات انواع مختلف شیرینگ روده ای

نایلون شیرینگ روده ای یک نوع نایلون حرارتی است که با دیدن حرارت مناسب، منقبض می‌شود و به شکل جسمی که روی آن قرار گرفته است متصل می‌شود.

دمای حرارتی مناسب برای این نوع نایلون در حدود ۱۲۰ تا ۱۴۰ درجه سانتی گراد است. این نوع نایلون در دستگاه شیرینگ پک کابینتی به صورت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا دستی برای بسته بندی کالاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این نایلون می‌تواند از نوع پلی اتیلن یا پلی افیلن باشد.

در مصارف خانگی، این نوع نایلون می‌تواند برای بسته بندی لوازم خانگی با استفاده از سشوار یا دستگاه‌های حرارتی برقی به کار رود. اما به دلیل اینکه بر اثر حرارت به مقدار دو سوم اندازه ی اولیه تبدیل می‌شود، در زمان بسته بندی با این نایلون باید از سایز جسمی که بسته بندی می کنید کمی بزرگتر باشد.

 

قیمت نایلون شیرینگ لوله ای

این محصول بسته به قیمت مواد اولیه پتروشیمی مانند پلی اتیلن یا پلی افین، هزینه تولید، هزینه حمل و نقل و هزینه های دیگر مانند هزینه های بسته بندی و امکانات فروش محصول در بازارهای جهانی تعیین می‌شود.

نوسان قیمت ارز نیز می‌تواند بر روی قیمت نایلون شیرینگ تاثیر بگذارد. بنابراین، به دلیل اینکه قیمت مواد اولیه پتروشیمی در بازارهای جهانی تغییر می‌کند و نوسان قیمت ارز نیز وجود دارد، قیمت نایلون شیرینگ نیز به صورت مداوم در حال تغییر است و بسته به شرایط بازار ممکن است تغییر کند.

بهترین راه برای تعیین قیمت دقیق نایلون شیرینگ، مراجعه به صفحه خرید نایلون شیرینگ در وبسایت‌های معتبر و گفتگو با کارشناسان مربوطه می‌باشد.

انواع مختلف تولید شیرینگ روده ای

شیرینگ حرارتی یکی از روش‌های بسته بندی کالاهای خوراکی است که به منظور حفظ تازگی و افزایش عمر مفید کالاها به کار می‌رود. این روش بسته بندی بر اساس استفاده از یک لایه نازک از پلیمرهای حاوی رزین‌های حرارتی است که در مواجهه با حرارت، از حالت جامد به حالت مایع تبدیل می‌شوند و با ایجاد فشار و دمای مناسب، به صورت یکپارچه بر روی سطح کالا نشسته و مانع از تماس با هوا و رطوبت می‌شوند.

برای تولید طاقه شیرینگ در مدل‌های مختلف، از مواد مختلفی استفاده می‌شود که بسته به نوع کالا و شرایط بسته بندی، یکی از مدل‌های شیرینگ زیر انتخاب می‌شود :

  • رول شیرینگ بغل باز: در این نوع شیرینگ، لایه‌های پلیمری به صورت رول شده‌ای بسته بندی می‌شوند و هنگام استفاده، برش داده شده و بر روی کالا قرار می‌گیرند. این نوع شیرینگ به دلیل آسانی برش دادن و قرار گیری روی سطوح مختلف کالاها، برای بسته بندی انواع مختلفی از کالاها به کار می‌رود.

 

  • رول شیرینگ تک لا: در این نوع شیرینگ، لایه‌های پلیمری به صورت تک لایه بر روی هم قرار گرفته و برش داده شده و به عنوان یک لایه بسته بندی بر روی کالا قرار می‌گیرد. این نوع شیرینگ به دلیل نازک بودن و ایجاد کمترین ضایعات، برای بسته بندی محصولات حساس به رطوبت و حرارت مناسب است.

 

  • شیرینگ رولی ۴ لا: در این نوع شیرینگ، لایه‌های پلیمری به صورت چهار لایه بر روی هم قرار گرفته و به صورت رول شده بسته بندی می‌شوند. این نوع شیرینگ با ترکیب لایه‌های مختلف پلیمری، برای بسته بندی کالاهایی که نیاز به حفظ دمای خنک دارند مناسب است. همچنین با توجه به تعداد لایه‌های استفاده شده، به دلیل ضخامت بیشتر نسبت به نوع قبلی، برای بسته بندی کالاهای سنگین‌تر و بزرگتر مناسب است.

 

  • طاقه شیرینگ کاست دار: در این نوع شیرینگ، برای کاهش هزینه‌های تولید و حفظ محیط زیست، از مواد با کیفیت کمتری استفاده شده است. در این نوع شیرینگ، عمدتا از پلیمرهای با کیفیت پایین تر و با ضخامت کمتری استفاده می‌شود که در نتیجه مقاومت کمتری نسبت به دیگر نوع شیرینگ‌ها دارند. این نوع شیرینگ به دلیل هزینه کمتر، برای بسته بندی کالاهایی با قیمت کمتر مناسب است.

 

  • شیرینگ روده ای: در این نوع شیرینگ، پلیمرهای حاوی رزین‌های حرارتی برای بسته بندی کالاهایی با شکل‌های پیچیده و روده‌ای به کار می‌رود. این نوع شیرینگ با استفاده از تکنولوژی جدیدی ایجاد شده است که به دلیل پایداری بالا و قابلیت اطمینان در بسته بندی کالاهای سنگین، در صنایع بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

  • طاقه شیرینگ عریض: در این نوع شیرینگ، پلیمرهای حاوی رزین‌های حرارتی به صورت عریض بر روی هم قرار گرفته و به صورت رول شده بسته بندی می‌شوند. این نوع شیرینگ به دلیل عرض بیشتر نسبت به نوع‌های دیگر، برای بسته بندی کالاهای بزرگ و حجیم، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به دلیل وزن بالایی که دارد، مقاومت بیشتری در برابر ضربه و سایش دارد و به همین دلیل در بسته بندی کالاهایی که نیاز به محافظت بیشتری دارند مانند ماشین‌آلات، قطعات بزرگ، وسایل حمل و نقل و غیره… مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع شیرینگ همچنین قابلیت بازیافت دارد و به دلیل ویژگی‌های زیست محیطی مورد توجه قرار گرفته است.

 

ابعاد شیرینگ روده ای

ابعاد و ضخامت شیرینگ روده ای بسته به نوع مصرف و هدف بسته بندی ممکن است متفاوت باشد. با این حال، قابلیت تولید سایزها و ضخامت های سفارشی وجود دارد و ما می توانیم به صورت مشتری محور برای شما این محصول را تولید کنیم.

بیشترین سفارش های شیرینگ روده ای از جنس نایلون یا پلی اتیلن با عرض ۳۰ تا ۷۰ سانت و ضخامت ۳۰ تا ۲۰۰ میکرون است. با این حال، ما می توانیم تا عرض ۱۲ متر را نیز تولید کنیم و بسته به وزن و ابعاد محصول شما، ابعاد و ضخامت پلاستیک حرارتی را تعیین کنیم.

همچنین، برای سلفون شیرینگ بسته بندی با مصارف روکش کالا ها، سفارش های متداول با عرض ۱۰ تا ۵۰ سانت و ضخامت ۱۵ تا ۶۰ میکرون استفاده می شود. با توجه به نیازهای شما، ما می توانیم بهترین گزینه را برای شما پیشنهاد دهیم و این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما تولید کنیم.

انجام طراحی و چاپ بر شیرینگ روده ای

شیرینگ روده‌ای یکی از روش‌های بسته‌بندی محصولات است که در آن از پوششی استفاده می‌شود که با تماس با غذا، به سرعت شیرین می‌شود و می‌تواند به عنوان راهی برای جذب مشتریان برای خرید محصول مورد نظر به کار رود. برای شیرینگ روده‌ای، معمولا از پلاستیک حرارتی استفاده می‌شود که برای چاپ روی آن، از تکنولوژی چاپ حرارتی استفاده می‌شود.

در طراحی و چاپ شیرینگ روده‌ای، باید به عوامل زیر توجه کرد :

  1. انتخاب پلاستیک: برای شیرینگ روده‌ای باید از پلاستیک حرارتی با کیفیت و مناسب استفاده شود که در دمای بالا (وقتی که شیرینگ در حال انجام است)، شکل پذیری خوبی داشته باشد و بتواند فشار و حرارت را تحمل کند.

 

  1. طراحی مناسب: در طراحی شیرینگ روده‌ای، باید به عواملی مانند ابعاد پلاستیک و فضای قابل چاپ توجه کرد تا چاپ درستی انجام شود. همچنین باید در نظر داشت که بعد از چاپ، در زمان استفاده از پوشش برای شیرینگ، حرارت به پلاستیک چاپی اعمال می‌شود که می‌تواند باعث نوسان و بی‌نظمی در چاپ شود. بنابراین، طراحی باید به گونه‌ای باشد که این احتمال کاهش یابد.

 

  1. تجربه و مهارت: طراحی و چاپ شیرینگ روده‌ای نیازمند تجربه و مهارت در این زمینه است. طراحان باید با خصوصیات پلاستیک حرارتی و روش‌های چاپ حرارتی آشنا باشند و بتوانند با توجه به خصوصیات موادر شیرینگ روده‌ای، طرح مناسبی را برای چاپ روی آن ارائه دهند. همچنین باید دقت کنند که ابعاد پلاستیک حرارتی و فضای قابل چاپ روی آن رعایت شود تا در هنگام شیرینگ کالا، چاپ دچار نوسان و بی نظمی نشود.

 

علاوه بر آن، تجربه در انتخاب بهترین نوع پلاستیک حرارتی و مواد چاپی نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال، انتخاب پلاستیک حرارتی با ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر حرارت، انعطاف‌پذیری مناسب و دوام بالا می‌تواند کیفیت چاپ و عملکرد شیرینگ را بهبود بخشد.

همچنین در مرحله چاپ، کارشناسان باید به دقت تمام جزئیات را مدیریت کنند و از تنظیمات صحیح چاپگر و مواد چاپی استفاده کنند تا به دست آوردن چاپی با کیفیت بالا و با دوام ممکن شود. در کل، طراحی و چاپ شیرینگ روده‌ای نیازمند تجربه و مهارت‌های فراوان در زمینه طراحی و چاپ است. برای دستیابی به نتایج بهتر و بهبود کیفیت شیرینگ، از کارشناسان مجرب و با تجربه در این حوزه استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Similar Articles

تفاوت نایلون ... بسته بندی با استفاده از نایلون استرچ و نایلون شیرینگ دو روش متفاوت هستند که ممکن است برای تازه واردان در این صنعت گیج کننده باشند. هر
چگونگی محافظت... چگونگی محافظت از محصولات چوبی با نایلون حبابدار نایلون حبابدار با ساختار متفاوت تری نسبت به نایلون های دیگر همراه می باشد. سطح حبابدار این نایلون، یکی
پلی استر چیست... پلی استر یکی از مواد پلیمری است که به دلیل ویژگی های خاص آن، در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده، در تولید
مواد اولیه نا... مواد اولیه نایلون چیست؟ در تولید نایلون و پلاستیک از چه موادی استفاده می‌ شود؟ آیا با این مواد و نحوه تولید نایلون آشنا هستید؟ مواد اولیه
ده ایده مناسب ... ده ایده مناسب برای بسته بندی لوازم منزل با نایلون نایلون بسته بندی در سال‌های اخیر به‌شدت مورد توجه شرکت‌های باربری و حتی شرکت‌های حمل وسایل منزل
نایلون مناسب ... بسیاری از افرادی که می خواهند اسباب کشی کنند بدون شک به دنبال نایلون مناسب برای اسباب کشی هستند. این نایلون ها باید ویژگی های خاصی داشته
انواع چاپ روی ... نایلون‌ها در کنار کاربردشان برای جابجایی انواع و اقسام کالاها، به عنوان یک ابزار بازاریابی برای صاحبان صنایع و کسب‌وکارها نیز به شمار می‌روند. در واقع وقتی
بررسی و معرفی ... نایلون شیرینگ pvc یکی از انواع نایلون های شیرینگ حرارتی است که برای بسته بندی محصولات به کار می رود. از محصولات در برابر گرد و خاک
کاربردهای نای... کاربردهای نایلون حبابدار در این مقاله با هم به بررسی کاربردهای نایلون حبابدار می پردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید. همانطور که از نام این
نایلون حبابدا... اگر از نایلون حبابدار جهت اسباب کشی چیزی نمی دانید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. با ما همراه باشید تا شما را با معنای این نایلون، خصوصیات